Strona główna Aktualności Lazurowe Apartamenty – ostatnie wolne mieszkania

Lazurowe Apartamenty – ostatnie wolne mieszkania

Lazurowe Apartamenty ul. Sternicza 125A
Lazurowe Apartamenty ul. Sternicza 125A

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Lazurowa” oferuje ostatnie wolne mieszkania i miejsca parkingowe w garażu podziemnym w nowo realizowanej inwestycji pod nazwą Lazurowe Apartamenty przy ulicy Sterniczej 125A na warszawskim Bemowie.

Lazurowe Apartamenty to nowoczesna i kameralna inwestycja, która zakłada budowę sześciokondygnacyjnego wielorodzinnego budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi i garażem podziemnym o wysokim standardzie wykonania. W budynku przewidziano 40 lokali mieszkalnych, w tym dwu-, trzy-, i czteropokojowe, 2 lokale usługowe oraz parking podziemny na 54 samochody osobowe.

Będzie to wyjątkowe miejsce zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy z dala od zgiełku, z dobrym dostępem do centrum miasta i głównych dróg wylotowych z Warszawy oraz szybkim dojazdem do lotniska.

Przestronne balkony i powierzchnie zielone przylegające do mieszkań na parterze oraz na wybranych kondygnacjach pozwolą na zaaranżowanie dodatkowej przestrzeni do relaksu. Duże przeszklenia sprawią, że pokoje staną się jasne i dobrze doświetlone. Dodatkową zaletą będą rolety zewnętrze, które zostaną zamontowane w mieszkaniach na najniższej kondygnacji.

Dobra komunikacja miejska i połączenia drogowe z pozostałymi dzielnicami Warszawy oraz planowana nieopodal druga linia metra to kolejny atut planowanej inwestycji.

Istotnym argumentem do zamieszkania w Lazurowych Apartamentach jest ich najbliższa okolica z dostępem do licznych sklepów, punktów usługowych, szkoły, przedszkola czy terenów zielonych.

Inwestycja Lazurowe Apartamenty będzie przestrzenią, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców. Przyjazna przestrzeń, dogodna lokalizacja i nowoczesne rozwiązania architektoniczne – wszystko to składa się na projekt, który zagwarantuje mieszkańcom wysoki komfort życia.

Nie zwlekaj z decyzją! Ostatnie mieszkania czekają na Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się ofertą na stronie www.smlazurowa.pl/lazurowe-apartamenty

W celu otrzymania szczegółowej oferty lub uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu z

Źródło: Artykuł sponsorowany